GigaDevice Semiconductor (HK) Limited
제품 번호:
GD25Q32CNIGR
패키지:
8-USON (4x3)
배치:
-
설명:
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8USON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.7733
$7.733
25
$0.7638
$19.095
50
$0.75924
$37.962
100
$0.67887
$67.887
250
$0.673094
$168.2735
500
$0.663157
$331.5785
1000
$0.639426
$639.426
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 120 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Organization | 4M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-USON (4x3) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 50µs, 2.4ms |
| Memory Size | 32Mbit |
| Package / Case | 8-UDFN Exposed Pad |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | GigaDevice Semiconductor (HK) Limited |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | GD25Q32 |