CW Industries
제품 번호:
GF-126-0312
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SLIDE DPDT 500MA 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.121
$1.121
10
$1.0792
$10.792
25
$1.0146
$25.365
100
$0.87647
$87.647
250
$0.798798
$199.6995
500
$0.742653
$371.3265
1000
$0.69084
$690.84
2500
$0.626069
$1565.1725
5000
$0.582901
$2914.505
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Switch Travel | 3.61mm |
| Operating Temperature | -10°C ~ 104°C |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Standard |
| Current Rating (Amps) | 500mA (AC/DC) |
| Contact Finish | Silver |
| Circuit | DPDT |
| Actuator Length | 8.33mm |
| Mechanical Life | 10,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | GF |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Switch Function | On-On |
| Operating Force | - |
| Contact Timing | Not Specified |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 6,000 Cycles |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | CW Industries |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | GF-126 |
| Actuator Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |