CUI Devices
제품 번호:
GF0666M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 88DB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.902
$4.902
10
$4.04795
$40.4795
25
$3.7316
$93.29
50
$3.50265
$175.1325
100
$3.282155
$328.2155
500
$2.906316
$1453.158
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 420 Hz ~ 12 kHz |
| Shape | Round, Square Frame |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.768" (19.50mm) |
| Termination | Solder Eyelet(s) |
| Size / Dimension | 2.598" L x 2.598" W (66.00mm x 66.00mm) |
| Product Status | Active |
| Material - Magnet | Ferrite |
| Ratings | - |
| Series | GF |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 500 mW |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 420Hz |
| Power - Max | 1 W |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Cone | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Box |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - dBA | 88.00 |
| Efficiency - Testing | 500mW/500mm |