Essentra Components
제품 번호:
GFA-N4A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
GROMMET FLIP 0.251" NYLON GREEN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.546
$2.546
10
$2.21445
$22.1445
25
$2.1204
$53.01
50
$2.07309
$103.6545
100
$1.97885
$197.885
250
$1.790408
$447.602
500
$1.649067
$824.5335
1000
$1.413496
$1413.496
2500
$1.319265
$3298.1625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Diameter - Inside | 0.251" (6.38mm) |
| Color | Green |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.375" (9.53mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet, Flip |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, GFA |
| Panel Thickness | 0.030" (0.76mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | GFA-N |