Panasonic Industrial Automation Sales
제품 번호:
GH-2SE
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR PROX INDUCT 1.2MM CYLIND
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$97.85
$97.85
10
$88.95515
$889.5515
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | IP50 |
| Termination Style | Cable Leads |
| Sensing Distance | 0.047" (1.2mm) |
| Output Type | NPN-NC/NO, 3-Wire |
| Shielding | Unshielded |
| Response Frequency | 3.3kHz |
| Product Status | Active |
| Indicator | No Indicator |
| Series | GH |
| Package / Case | Cylinder |
| Sensor Type | Inductive |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Material - Body | Stainless Steel |
| Package | Box |
| Base Product Number | GH-2S |