GHR16000
Sprague-Goodman
제품 번호:
GHR16000
제조업체:
Sprague-Goodman
설명:
CAP TRIMMER 0.8-16PF 1250V
재고 : 10
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Glass
Q @ Freq 800 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 0.812" (20.62mm)
Voltage - Rated 1250 V
Mounting Type User Defined
Size / Dimension 0.312" Dia (7.92mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.8 ~ 16pF