GLF Integrated Power
제품 번호:
GLF1111
제조업체:
패키지:
SOT-23-5
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
Nano Current Power Load Switch
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.27645
$2.7645
25
$0.2603
$6.5075
100
$0.19665
$19.665
250
$0.1672
$41.8
500
$0.1596
$79.8
1000
$0.1216
$121.6
3000
$0.11305
$339.15
6000
$0.10925
$655.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | P-Channel |
| Switch Type | Load Switch |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Rds On (Typ) | 54mOhm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Series | IQSmart™ |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Mfr | GLF Integrated Power |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | GLF1111 |