/ Fixed Inductors / GLFR1608T330M-LRHF
minImg
GLFR1608T330M-LRHF
TDK Corporation
제품 번호:
GLFR1608T330M-LRHF
제조업체:
TDK Corporation
패키지:
0603 (1608 Metric)
설명:
FIXED IND 33UH 120MA 2.2 OHM SMD
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 40mA
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 120 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.2Ohm
Ratings -
Series GLFR
Inductance 33 µH