Cal-Chip Electronics, Inc.
제품 번호:
GMC32X5R476M16NT
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 47UF 16V X5R 1210
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
500
$0.209
$104.5
1000
$0.18525
$185.25
2000
$0.17955
$359.1
5000
$0.16625
$831.25
10000
$0.152
$1520
25000
$0.14725
$3681.25
50000
$0.14155
$7077.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GMC |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Mfr | Cal-Chip Electronics, Inc. |
| Capacitance | 47 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |