Cal-Chip Electronics, Inc.
제품 번호:
GMC55X7R226M50NT
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 22UF 50V X7R 2220
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
700
$1.995
$1396.5
24500
$1.9475
$47713.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GMC |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Mfr | Cal-Chip Electronics, Inc. |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |