CW Industries
제품 번호:
GR-2022-0007
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH ROCKER DPDT 16A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.655
$4.655
10
$4.1515
$41.515
25
$3.93034
$98.2585
50
$3.79012
$189.506
100
$3.60962
$360.962
250
$3.449222
$862.3055
500
$3.148414
$1574.207
1000
$3.008032
$3008.032
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Actuator Marking | O - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Actuator Type | Concave (Standard V) |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 27.20mm x 22.15mm |
| Current Rating (Amps) | 16A (AC) |
| Circuit | DPDT |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 2000 |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 25,000 Cycles |
| Mfr | CW Industries |
| Features | Terminal Barriers |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | GR-2022 |
| Color - Actuator/Cap | Black |