Essentra Components
제품 번호:
GR3295A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
GROMMET 1.500" RUBBER BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.584
$2.584
10
$2.24675
$22.4675
25
$2.1508
$53.77
50
$2.10292
$105.146
100
$2.007445
$200.7445
250
$1.816248
$454.062
500
$1.672855
$836.4275
1000
$1.433873
$1433.873
2500
$1.338284
$3345.71
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Diameter - Inside | 1.500" (38.10mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 1.750" (44.45mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material | Styrene-Butadiene Rubber (SBR), 60 Durometer |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | Alliance Plastics, GR |
| Panel Thickness | 0.375" (9.52mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | GR3295 |