CW Industries
제품 번호:
GRB130A05BB2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.3345
$3.3345
10
$2.99155
$29.9155
25
$2.83822
$70.9555
50
$2.69914
$134.957
100
$2.573835
$257.3835
250
$2.462552
$615.638
500
$2.253856
$1126.928
1000
$2.142564
$2142.564
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | O - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 18.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC) |
| Circuit | SPST |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Threaded Body with Nut |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | GRB |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | CW Industries |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | GRB130A |
| Color - Actuator/Cap | Black |