Murata Electronics
제품 번호:
GRJ55DR73A104KWJ1L
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 0.1UF 1KV X7R 2220
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.5295
$1.5295
10
$1.21125
$12.1125
50
$1.04937
$52.4685
100
$0.9082
$90.82
500
$0.686185
$343.0925
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Boardflex Sensitive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 1000V (1kV) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GRJ |
| Thickness (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | Soft Termination |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | GRJ55DR73A |