Murata Electronics
제품 번호:
GRM21BR61E226ME44K
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 22UF 25V X5R 0805
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.285
$0.285
10
$0.19475
$1.9475
50
$0.13642
$6.821
100
$0.116945
$11.6945
500
$0.087723
$43.8615
1000
$0.074081
$74.081
2500
$0.070176
$175.44
5000
$0.066282
$331.41
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GRM |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | GRM21BR61E |