Murata Electronics
제품 번호:
GRM31B7U3A561JW31L
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 560PF 1KV U2J 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.28405
$2.8405
50
$0.19874
$9.937
100
$0.17043
$17.043
500
$0.127794
$63.897
1000
$0.10792
$107.92
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 1000V (1kV) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | U2J |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GRM |
| Thickness (Max) | 0.049" (1.25mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 560 pF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | GRM31B7U3A |