/ Ceramic Capacitors / GRM32ER71C226MEA8L
minImg
GRM32ER71C226MEA8L
Murata Electronics
제품 번호:
GRM32ER71C226MEA8L
설명:
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
재고 : 34418
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series GRM
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 22 µF