Murata Electronics
제품 번호:
GRT21BC71E106KE13L
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 10UF 25V X7S 0805
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.2622
$2.622
50
$0.19855
$9.9275
100
$0.172995
$17.2995
500
$0.128117
$64.0585
1000
$0.108898
$108.898
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X7S |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | GRT |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | GRT21BC71E |