SICK, Inc.
제품 번호:
GRTE18S-P2349
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR 400MM PNP LO M12 PLS R/A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$111.397
$111.397
10
$92.8321
$928.321
25
$89.73738
$2243.4345
100
$86.64285
$8664.285
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Sensing Distance | 0.394" ~ 15.748" (10mm ~ 400mm) |
| Response Time | 1ms |
| Output Configuration | PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Sensing Method | - |
| Light Source | Red LED |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M12, 3POS |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | SICK, Inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | GRTE18S |
| Adjustment Type | Adjustable, Potentiometer |