CW Industries
제품 번호:
GS-111-0044
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SLIDE SPDT 500MA 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.7265
$2.7265
10
$2.5707
$25.707
25
$2.33738
$58.4345
100
$2.025685
$202.5685
250
$1.836464
$459.116
500
$1.702913
$851.4565
1000
$1.580486
$1580.486
2500
$1.435792
$3589.48
5000
$1.3775
$6887.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Switch Travel | 2.67mm |
| Operating Temperature | -10°C ~ 104°C |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Standard |
| Current Rating (Amps) | 500mA (AC/DC) |
| Contact Finish | Silver |
| Circuit | SPDT |
| Actuator Length | 6.35mm |
| Mechanical Life | 10,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | GS |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Switch Function | On-On |
| Operating Force | - |
| Contact Timing | Not Specified |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | CW Industries |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | GS-111 |
| Actuator Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |