MEAN WELL USA Inc.
제품 번호:
GS15A-4P1J
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.7385
$20.7385
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Polarization | Positive Center |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Desktop (Class I) |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |
| Approval Agency | CE, cULus, GS |
| Input Connector | IEC 320-C14 |
| Size / Dimension | 3.94" L x 2.30" W x 1.29" H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Series | GS15A (15W) |
| Power (Watts) | 15 W |
| No Load Power Consumption | 75mW (Max) |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | 47.2" (1.20m) |
| Efficiency | Level VI |
| Voltage - Output | 15V |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | GS15A |