/ Memory / GS8342QT19BGD-333I
minImg
GS8342QT19BGD-333I
GSI Technology Inc.
제품 번호:
GS8342QT19BGD-333I
제조업체:
GSI Technology Inc.
패키지:
165-FPBGA (15x13)
배치:
데이터 시트:
설명:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
사용자 가이드
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Clock Frequency 333 MHz
Memory Interface Parallel
Memory Organization 2M x 18
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-FPBGA (15x13)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 36Mbit
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Quad Port, Synchronous
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V