Good-Ark Semiconductor
제품 번호:
GSBAT46WS
제조업체:
패키지:
SOD-323
배치:
-
설명:
DIODE, SCHOTTKY, 150MA, 100V, SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1805
$0.1805
10
$0.1273
$1.273
100
$0.06859
$6.859
500
$0.053884
$26.942
1000
$0.03742
$37.42
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Capacitance @ Vr, F | 20pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-323 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2 µA @ 75 V |
| Series | - |
| Package / Case | SC-76, SOD-323 |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 450 mV @ 10 mA |
| Mfr | Good-Ark Semiconductor |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 150mA |
| Operating Temperature - Junction | 125°C |