SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
제품 번호:
GU300S15K
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC CONVERTER 15V 184W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$185.079
$185.079
5
$179.2992
$896.496
10
$173.5156
$1735.156
25
$167.732
$4193.3
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Product Status | Active |
| Efficiency | 91% |
| Mfr | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
| Features | Adjustable Output, PMBus™, Standby Output, Universal Input |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial), Medical |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Approval Agency | CE, cURus, D-Mark |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 12.3 A |
| Series | GU300 (300W) |
| Power (Watts) | 184W (284W Forced Air) |
| Type | Open Frame |
| Standard Number | 60601-1; 62368-1 |
| Package | Box |
| Base Product Number | GU300S15 |