Sensata-Gigavac Clean Energy
제품 번호:
GV241BAX
패키지:
-
배치:
-
설명:
GV SERIES POWER CONTACTOR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$144.9795
$144.9795
10
$136.4542
$1364.542
25
$127.92624
$3198.156
50
$119.3979
$5969.895
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Coil Power | 2.8W |
| Switching Voltage | 800VDC - Nom |
| Contact Rating (Current) | 400 A |
| Termination Style | Stud, Wire Leads |
| Coil Current | 230 mA |
| Coil Resistance | 52.17Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (DM) (1 Form X) |
| Series | GV24 |
| Operate Time | 20 ms |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Sensata-Gigavac Clean Energy |
| Contact Material | - |
| Release Time | 12 ms |
| Must Operate Voltage | 8 VDC |
| Features | Sealed - Hermetically |
| Package | Bulk |