Shiu Li Technology Co., Ltd.
제품 번호:
H-PUTTY-100
패키지:
-
배치:
-
설명:
THERMAL PUTTY 100G, BLUE COLOR,
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$51.509
$51.509
10
$48.48135
$484.8135
25
$45.45142
$1136.2855
50
$42.42149
$2121.0745
100
$40.906335
$4090.6335
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usable Temperature Range | -76°F ~ 356°F (-60°C ~ 180°C) |
| Storage/Refrigeration Temperature | 77°F (25°C) or Below |
| Color | Blue |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 100 gram Cartridge |
| Thermal Conductivity | 3.50W/m-K |
| Product Status | Active |
| Series | LiPOLY® H-putty |
| Type | Silicone Putty |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | Shiu Li Technology Co., Ltd. |
| Features | - |
| Shelf Life | 60 Months |
| Package | Retail Package |