Harwin Inc.
제품 번호:
H2182-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PC PIN 1.75MM DIA TIN 8.1MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5225
$0.5225
10
$0.4522
$4.522
25
$0.41344
$10.336
50
$0.38912
$19.456
100
$0.37297
$37.297
250
$0.340518
$85.1295
500
$0.324311
$162.1555
1000
$0.267558
$267.558
2500
$0.243238
$608.095
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Pin Size - Below Flange | 0.070" (1.78mm) Dia |
| Terminal Type | PC Pin |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Tin |
| Length - Below Flange | 0.077" (1.95mm) |
| Length - Above Flange | 0.319" (8.10mm) |
| Termination | Swage |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.411" (10.45mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.071" ~ 0.075" (1.80mm ~ 1.90mm) |
| Flange Diameter | 0.089" (2.25mm) |
| Insulation Color | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bag |
| Pin Size - Above Flange | 0.070" (1.78mm) Dia |
| Terminal Style | Single End |
| Board Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Base Product Number | H2182 |