Unictron Technologies Corporation
제품 번호:
H2U34C1H1B0100
패키지:
-
배치:
-
설명:
UNICTRON CW201 - WIFI / BLUETOOT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.532
$0.532
10
$0.47025
$4.7025
25
$0.44156
$11.039
100
$0.360525
$36.0525
250
$0.334856
$83.714
500
$0.285
$142.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.484GHz |
| Applications | Bluetooth, ISM, Wi-Fi, Zigbee™ |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth, General ISM, WiFi |
| VSWR | - |
| Antenna Type | Chip |
| Series | - |
| Frequency (Center/Band) | 2.442GHz |
| Power - Max | 2 W |
| Mfr | Unictron Technologies Corporation |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 1.9dBi |
| Base Product Number | H2U34C1 |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |