Assmann WSW Components
제품 번호:
H3AAH-1406G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
IDC CBL - HHSC14H/AE14G/HHSC14H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.387
$1.387
10
$1.2217
$12.217
25
$1.15026
$28.7565
50
$1.10238
$55.119
100
$1.054405
$105.4405
250
$0.958512
$239.628
500
$0.862657
$431.3285
1000
$0.766812
$766.812
2500
$0.694925
$1737.3125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 14 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Cable | 0.050" (1.27mm) |
| Series | - |
| Length | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | H3AAH-14 |
| Cable Termination | IDC |