Assmann WSW Components
제품 번호:
H3CCH-2006M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
IDC CBL - HHKC20H/AE20M/HHKC20H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.596
$1.596
10
$1.444
$14.44
25
$1.35584
$33.896
50
$1.29675
$64.8375
100
$1.23785
$123.785
250
$1.120012
$280.003
500
$1.031586
$515.793
1000
$0.884212
$884.212
2500
$0.825265
$2063.1625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Multiple, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Cable | 0.050" (1.27mm) |
| Series | - |
| Length | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | H3CCH-20 |
| Cable Termination | IDC |