Assmann WSW Components
제품 번호:
H3DDS-1018G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
IDC CBL - HHKR10S/AE10G/HHKR10S
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.5865
$1.5865
10
$1.43545
$14.3545
25
$1.34748
$33.687
50
$1.28896
$64.448
100
$1.230345
$123.0345
250
$1.113172
$278.293
500
$1.025297
$512.6485
1000
$0.878816
$878.816
2500
$0.82023
$2050.575
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Tin |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Cable | 0.050" (1.27mm) |
| Series | - |
| Length | 1.50' (457.20mm) |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Features | Polarizing Key, Strain Relief |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | H3DDS-10 |
| Cable Termination | IDC |