H3M-US-DC12-B
Omron Automation and Safety
제품 번호:
H3M-US-DC12-B
설명:
RELAY TIME DELAY 10MIN 5A 250V
사용자 가이드
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time 0.1 Sec ~ 10 Min
Circuit DPDT (2 Form C)
Mounting Type Socketable
Product Status Obsolete
Relay Type Mechanical Relay
Function On-Delay
Series H3M
Voltage - Supply 12VDC
Mfr Omron Automation and Safety
Timing Adjustment Method Hand Dial
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 5A @ 250VAC