Amphenol Anytek
제품 번호:
HA0200500000G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLK 2POS TOP ENT 5.08MM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0165
$1.0165
10
$0.6346
$6.346
25
$0.54302
$13.5755
50
$0.48811
$24.4055
100
$0.47804
$47.804
250
$0.406828
$101.707
500
$0.386479
$193.2395
1000
$0.3458
$345.8
5000
$0.270541
$1352.705
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| Positions Per Level | 2 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-24 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | 09-508 |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Mfr | Amphenol Anytek |
| Clamp Material - Plating | Steel, Stainless |
| Features | Lever Actuated |
| Package | Bulk |
| Current | 10 A |
| Base Product Number | HA02 |