Amphenol Anytek
제품 번호:
HA0300500000G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLK 3POS TOP ENT 5.08MM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0545
$1.0545
10
$0.74005
$7.4005
25
$0.69046
$17.2615
50
$0.62662
$31.331
100
$0.62396
$62.396
250
$0.52687
$131.7175
500
$0.49913
$249.565
1000
$0.443669
$443.669
5000
$0.360487
$1802.435
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| Positions Per Level | 3 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-24 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | 09-508 |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Mfr | Amphenol Anytek |
| Clamp Material - Plating | Steel, Stainless |
| Features | Lever Actuated |
| Package | Bulk |
| Current | 10 A |
| Base Product Number | HA03 |