SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
제품 번호:
HCC15-3-A+G
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC CONVERTER +/-15V 90W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$191.026
$191.026
5
$184.2088
$921.044
10
$181.47945
$1814.7945
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | -15V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 9.38" L x 4.88" W x 2.75" H (238.3mm x 124.0mm x 69.9mm) |
| Product Status | Active |
| Number of Outputs | 2 |
| Current - Output 2 | 3 A |
| Current - Output 1 | 3 A |
| Series | Linear CC |
| Power (Watts) | 90W |
| Type | Linear |
| Efficiency | - |
| Mfr | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
| Features | Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 100 ~ 240 VAC |
| Base Product Number | HCC15 |