Signal Transformer
제품 번호:
HCTI-1000-2.4
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 1MH 2.4A 300 MOHM TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.686
$3.686
10
$3.37725
$33.7725
25
$3.0704
$76.76
47
$2.579146
$121.219862
94
$2.210669
$207.802886
235
$2.087853
$490.645455
470
$1.965066
$923.58102
987
$1.84224
$1818.29088
2444
$1.780832
$4352.353408
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±15% |
| Current Rating (Amps) | 2.4 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.280" Dia x 0.650" W (32.51mm x 16.51mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 300mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | HCTI |
| Inductance | 1 mH |
| Type | Toroidal |
| Package / Case | Radial, Vertical (Open) |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Signal Transformer |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Material - Core | - |