Honeywell Sensing and Productivity Solutions
제품 번호:
HD110V50A21
패키지:
-
배치:
-
설명:
0.1A 12VDC, CLIP TERMINALS, SPNC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.173
$3.173
10
$2.9241
$29.241
25
$2.7417
$68.5425
50
$2.6809
$134.045
100
$2.132465
$213.2465
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Operating Position | 0.160" (4.1mm) |
| Release Force | - |
| Ingress Protection | IP00 |
| Termination Style | Clip-On |
| Actuator Type | Round (Pin Plunger) |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Circuit | SPST-NC |
| Mechanical Life | 300,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | HD1 |
| Voltage Rating - DC | 12 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 200gf |
| Overtravel | 0.045" (1.1mm) |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Pretravel | 0.040" (1.0mm) |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | HD110 |
| Differential Travel | - |