Honeywell Sensing and Productivity Solutions
제품 번호:
HD20S20C04
패키지:
-
배치:
-
설명:
3MA 12VDC, 2.5MM X 2.5MM WITH 1.
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.303
$8.303
10
$6.63955
$66.3955
25
$6.30762
$157.6905
50
$6.14175
$307.0875
100
$5.31183
$531.183
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Operating Position | 0.268" (6.8mm) |
| Release Force | 25gf |
| Ingress Protection | IP00 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Lever, Simulated Roller |
| Current Rating (Amps) | 3mA (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 500,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | HD |
| Voltage Rating - DC | 12 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 200gf |
| Overtravel | 0.070" (1.8mm) |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Pretravel | 0.138" (3.5mm) |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | HD20 |
| Differential Travel | 0.025" (0.6mm) |