Broadcom Limited
제품 번호:
HDSP-A27C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DISP 14SEG 0.54" DBL RED 18DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.928
$5.928
10
$4.1914
$41.914
100
$3.43273
$343.273
500
$2.893852
$1446.926
1000
$2.654357
$2654.357
2000
$2.544594
$5089.188
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 18mcd ~ 36mcd |
| Size / Dimension | 0.827" H x 0.992" W x 0.276" D (21.00mm x 25.20mm x 7.00mm) |
| Product Status | Active |
| Power Dissipation (Max) | - |
| Series | - |
| Common Pin | Common Cathode |
| Display Type | 14-Segment, Alphanumeric |
| Package / Case | 18-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Number of Characters | 2 |
| Digit/Alpha Size | 0.54" (13.72mm) |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HDSP-A27 |