Panasonic Electric Works
제품 번호:
HE1AN-S-DC24V
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$23.2465
$23.2465
10
$22.08655
$220.8655
25
$20.92432
$523.108
50
$19.76171
$988.0855
100
$18.59929
$1859.929
250
$17.43687
$4359.2175
500
$16.274412
$8137.206
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -50°C ~ 55°C |
| Switching Voltage | 277VAC, 30VDC - Max |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Contact Rating (Current) | 30 A |
| Coil Current | 80 mA |
| Coil Resistance | 300 Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | HE |
| Operate Time | 30 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 10 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HE1AN |