Nexperia USA Inc.
제품 번호:
HEF4894BTT,118
제조업체:
패키지:
20-TSSOP
배치:
-
설명:
IC REGISTER SHIFT 12ST 20-TSSOP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Bits per Element | 12 |
| Output Type | Open Drain |
| Logic Type | Shift Register |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Function | Serial to Parallel, Serial |
| Series | 4000B |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 15V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | HEF4894 |