HF1008-332H
API Delevan Inc.
제품 번호:
HF1008-332H
제조업체:
API Delevan Inc.
설명:
FIXED IND 3.3UH 280MA 1.9OHM SMD
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 280 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 1.9Ohm Max
Ratings -
Series HF1008
Inductance 3.3 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 60MHz