HFB143064-300
Laird-Signal Integrity Products
제품 번호:
HFB143064-300
설명:
FERRITE CORE 270 OHM SOLID
재고 : 1704
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Impedance @ Frequency 270Ohm @ 300MHz
Inner Dimension 0.250" Dia (6.35mm)
Material HF
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
Ratings -
Design Solid
Series HF
Type Round
Length 1.125" (28.58mm)
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Outer Dimension 0.562" Dia (14.27mm)