Bud Industries
제품 번호:
HH-3421
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ABS GRAY 9.331"L X 5.157"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.81
$18.81
10
$15.675
$156.75
100
$14.107595
$1410.7595
250
$13.3
$3325
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 48.0in² (310cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Size / Dimension | 9.331" L x 5.157" W (237.01mm x 130.99mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.581 lb (263.54 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | - |
| Design | Hand Held, Split Sides, T-Shaped |
| Series | Grabbers Style B |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | Display Cutout |
| Height | 1.712" (43.48mm) |
| Package | Bulk |