Walsin Technology Corporation
제품 번호:
HH18N0R5B500CT
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 0.5PF 50V C0G/NP0 0603
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
4000
$0.009054
$36.216
8000
$0.008265
$66.12
12000
$0.007866
$94.392
28000
$0.007476
$209.328
100000
$0.005406
$540.6
200000
$0.005234
$1046.8
400000
$0.004921
$1968.4
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | RF, Microwave, High Frequency |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±0.1pF |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | HH |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.034" (0.87mm) |
| Mfr | Walsin Technology Corporation |
| Capacitance | 0.5 pF |
| Features | High Q, Low Loss, Ultra Low ESR |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |