TDK Corporation
제품 번호:
HHM2919A2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF DIR COUPLER 2.4-2.5GHZ 0402
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.266
$0.266
10
$0.23275
$2.3275
25
$0.21052
$5.263
100
$0.184205
$18.4205
250
$0.161614
$40.4035
500
$0.142823
$71.4115
1000
$0.112765
$112.765
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insertion Loss | 0.28dB |
| Applications | General Purpose |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Power - Max | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Coupler Type | Standard |
| Isolation | 32dB |
| Frequency | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Return Loss | 18dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Coupling Factor | 19.2dB |