HHV-25JR-52-620K
YAGEO
제품 번호:
HHV-25JR-52-620K
제조업체:
YAGEO
패키지:
Axial
설명:
RES 620K OHM 5% 1/4W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 620 kOhms
Series HHV
Power (Watts) 0.25W, 1/4W