HHXA630ARA220MF80G
Chemi-Con
제품 번호:
HHXA630ARA220MF80G
제조업체:
Chemi-Con
설명:
CAP ALUM HYB 22UF 20% 63V SMD
재고 : 1800
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Lead Spacing -
Voltage - Rated 63 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm
Series HXA
Type Hybrid
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Mfr Chemi-Con
Capacitance 22 µF