Holt Integrated Circuits Inc.
제품 번호:
HI-8425PQIF
패키지:
44-PQFP (10x10)
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
LOW SIDE DRIVER
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | Avionics Sensor, Low Side Driver |
| Package / Case | 44-QFP |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Holt Integrated Circuits Inc. |
| Package | Tray |
| Current - Supply | 10mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 44-PQFP (10x10) |
| Base Product Number | HI-8425 |