HL02506Z25K00JJ
Vishay Dale
제품 번호:
HL02506Z25K00JJ
제조업체:
Vishay Dale
설명:
RES CHAS MNT 25K OHM 5% 25W
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.563" Dia x 2.000" L (14.29mm x 50.80mm)
Product Status Obsolete
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 25 kOhms
Series HL
Power (Watts) 25W